Львів готуватиме заявки на проекти ЄС спільно з містом Спішська Нова Весь (Словаччина)

  • 13.05.2019, 13:47
  • 476
  • Прес-служба ЛМР
Львів відвідує словацька делегація з міста Спішська Нова Весь, на чолі з місцевим мером — Павелом Бечаріком. Гості відвідали міську ратушу, де зустрілися із заступником міського голови з питань розвитку Андрієм Москаленком. Обговорили, зокрема, можливості для налагодження співпраці в різних сферах інтеграційної діяльності. Також домовились про спільні підготовку та подання заявок на проекти співфінансування від Євросоюзу.

Окрім цього, спілкувались також про співпрацю у сферах збереження історичної спадщини, культури та культурних обмінів, туризму, з подальшою спільною реалізацією проектів.

Довідка

Спішська Нова Весь — місто у східній Словаччині на річці Горнад біля підніжжя Високих Татр. Адміністративний центр однойменного округу. Перша письмова згадка — 1268 рік. Місто розташоване на основній залізничній магістралі в Словаччині, яка тягнеться через всю країну зі сходу на захід, від українського до австрійського кордонів, з'єднуючи Кошице, Жиліну та Братиславу. Має міста-побратими в Німеччини, Чехії, Бразилії, Франції, США, Греції, Угорщині та Польщі.