До Львова для обміну досвідом приїдуть німецькі підприємці

  • 05.12.2019, 17:53
  • 384
  • Соломія Григор’єва
У березні з короткою поїздкою до Львова приїдуть підприємці з Німеччини для обміну досвідом. Про це сьогодні на зустрічі домовились Андрій Москаленко, заступник міського голови Львова з питань розвитку, та Холґер Терхорст, заступник директора аеропорту Веце.

фото: Олександр Мазуренко

Холґер Терхорст розповів, що вперше прилетів до Львова, адже дуже багато знає про наше місто. Зокрема, його дуже вражає аеропорт «Львів» своєю успішністю, своїм стрімким розвитком, а також те, що Львів тісно співпрацює з багатьма німецькими організаціями, такими значними як GIZ. Також заступник директора аеропорту Веце зазначив, що займається організацією поїздки до Львова підприємців з Німеччини для обміну досвідом. Така поїздка відбудеться 6−7 березня 2020 року.

В свою чергу Андрій Москаленко сказав, що Львів буде дуже радий приймати таких гостей.

«Для нас велика честь, що ви обрали для такої поїздки саме наше місто. Будемо раді вас тут зустріти, запропонуємо цікаву програму, яка принесе гостям багато позитивних емоцій», — сказав заступник міського голови Львова з питань розвитку.

Опісля зустрічі Андрій Москаленко подарував гостеві символічні подарунки та запросив Холґера Терхорста ще до Львова задля співпраці та відпочинку.