Голова Військового комітету НАТО залишив запис у Книзі почесних гостей Львова

  • 07.04.2021, 14:57
  • 1524
  • Пресслужба ЛМР
Голова Військового комітету НАТО Стюарт Вільям Піч завітав до львівської ратуші та зустрівся з мером міста Андрієм Садовим. Також він залишив запис у Книзі почесних гостей, де подякував за можливість відвідати Львів.

фото: Роман Балук
фото: Роман Балук

«Для мене велика честь відвідати це красиве світове місто. Дякую вам за можливість», – написав Стюарт Вільям Піч.

Відтак міський голова запросив гостя відвідати місто під час джазового фестивалю і подякував за візит.

Додамо, також на зустрічі був присутній начальник Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного Павло Ткачук.

Довідка

Стюарт Вільям Піч – найстарший офіцер НАТО і військовий радник генерального секретаря та Північноатлантичної ради. Крім того, він є найстаршим офіцером у Сполученому Королівстві Великої Британії та Північної Ірландії.

У 1990 році отримав королівську подяку за цінну службу в повітрі. У званні полковника авіації став директором оборонних досліджень королівських ВПС Великобританії в 1997-му, редагував книги і писав статті про військово-повітряні сили. Командував британськими збройними силами в Італії та авіацією НАТО в Косово. Був начальником дослідницької та випробувальної організації ВПС Air Warfare Centre в Лінкольнширі.

У 2011 році став головним маршалом авіації і першим командиром нового Об'єднаного командування ВПС. У 2013 був призначений заступником начальника штабу ВПС. У 2016 удостоївся ордена Британської імперії (Лицар Великого хреста). Того ж року вступив на посаду начальника штабу ВПС.

фото: Роман Балук