«Це є безпрецедентна підтримка у часи пандемії COVID-19 на важливі проєкти», - Ремі Дюфло про «Пакет солідарності»

  • 19.05.2021, 13:44
  • 1393
  • Пресслужба ЛМР
Голова Представництва ЄС Реммі Дюфло відзначив, що кредитна угода за проєктом «Пакет солідарності» від ЄБРР є новаторською для Євросоюзу.

фото: Олександр Мазуренко
фото: Олександр Мазуренко

«Я мав можливість побувати у вашому місті зовсім недавно. Цей кредитний договір та угода є новаторською для Євросоюзу, адже вона підписується в рамках нової європейської програми бюджетних громад.

Це є безпрецедентна підтримка у часи пандемії COVID-19 на важливі проєкти. Умови цієї кредитної угоди настільки хороші, завдяки громаді Євросоюзу. Я сподіваюсь, що ця співпраця стане початком нового етапу у фінансуванні та просуванню проєктів. Способи фінансової інженерії, які закладені у європейській програмі сталого розвитку, дають кращі і доступніші умови до фінансування, зокрема в різних європейських фінансових інституціях.

Як ви знаєте, програма фінансується, у тому числі, із грошей платників податків Європейського Союзу. Тому я не лише як представник Європейського Союзу, а й як платник податків, пишаюся тим, що вона може допомогти нашому партнеру та сусіду – Україні», - Ремі Дюфло.

Додамо, що Європейський банк реконструкції та розвитку (ЄБРР) та Європейський Союз (ЄС) об’єднують зусилля для надання екстреної підтримки місту Львову, з метою забезпечення безперебійного надання життєво важливих послуг в цьому найбільшому місті Західної України, незважаючи на потужний негативний вплив пандемії коронавірусу. ЄБРР надає кредит 10 млн євро ключовим провайдерам комунальних послуг і готовий надати ще 12 млн євро залежно від потреб міста, яке є давнім клієнтом Банку. ЄС підтримує цей кредит гарантією від першої втрати через Європейський фонд сталого розвитку (EFSD), призначенням якого є підтримка інвестицій у сталий розвиток у країнах сусідства ЄС.

відео: Андрій Андрух