Для львівських експортерів провели онлайн-зустріч «Японія - можливості для українського бізнесу» за участі посла України в Японії

  • 10.06.2021, 11:48
  • 1236
  • Пресслужба ЛМР
Сьогодні, 10 червня, Львівська міська рада спільно з Посольством України у Японії, Радою експортерів та інвесторів при МЗС України та Львівською обласною державною адміністрацією провела спільну онлайн-зустріч підприємців-експортерів Львова та регіону із послом України в Японії «Японія - можливості для українського бізнесу».

фото: Роман Балук
фото: Роман Балук

«Впевнений, що всі, хто ще не бував в Японії, хотіли б її відвідати. Я переконаний, що можливості безмежні, тому дякую вам за те, що ми сьогодні можемо краще пізнати одне одного та обговорити співпрацю. Хочу побажати всім нових торгових контрактів, хорошого бізнесу і більше валюти в Україну, щоб в кінцевому результаті було більше робочих місць. Велика подяка за вашу працю», - зазначив міський голова Львова Андрій Садовий.

Так, захід є одним із низки, що Львівська міська рада спільно з партнерами започаткувала наприкінці минулого року.

фото: Роман Балук

«Це є черговий захід із серії заходів, які ми в місті розпочали з кінця минулого року. Це вже 7 захід, який ми проводимо спільно з Радою експортерів та інвесторів при МЗС, з Офісом просування експорту та іншими партнерами. Ми дуже вдячні за це, тому що без них це було б неможливо реалізувати.

Дуже тішить, що є така хороша співпраця з державою, державними органами, яка дозволяє відкривати двері і надавати безпосередню інформацію від наших дипломатичних представництв про особливості експорту у співпраці пошуку партнерів, виходу на іноземні ринки. Бачимо величезний попит, тому хотів би додати, що останні опитування наших експортерів свідчать про те, що та інформація, і та підтримка є надзвичайно цінною і корисною. Будем сподіватись, що це відображатиметься на показниках експорту», - зазначив бізнес-омбудсмен міста Сергій Кіраль.

Відтак, у рамках онлайн-зустрічі Надзвичайний і Повноважний Посол України у Японії Сергій Корсунський, презентував можливості експорту товарів в Японію на прикладі співпраці з мерією міста Кобе.

«Хочу привітати усіх учасників заходу. Мені дуже приємно, що ми можемо реалізувати таку зустріч. Вона теж для нас не є першою, я вже робив таку презентацію для Ради експортерів та інвесторів при МЗС. Звичайно, ми давно обіцяли це зробити, тому для нас приємність і честь зробити презентацію для Західного регіону, зокрема Львова», - зазначив Надзвичайний і Повноважний посол України в Японії.

Зокрема, він розповів про можливості Японії у світі, зокрема показники зовнішньої торгівлі товарами і послугами у країні впродовж 2020 року, а також про економічне партнерство Японії у світі, зокрема підтримку лібералізації світової торгівлі.