Мер Львова обговорив можливості для співпраці з послом Бразилії в Україні

  • 22.06.2021, 17:00
  • 1249
  • Пресслужба ЛМР
Міський голова Львова Андрій Садовий зустрівся з послом Федеративної Республіки Бразилія в Україні та Молдові (за сумісництвом) Нортоном де Андраде Мелло Рапестою. Говорили про можливості для співпраці, постковідний світ, туризм, технології та джаз.

фото: Маркіян Лисейко

«Я щасливий бути у Львові і вже чекаю наступного візиту у вересні. Ми запланували тут багато цікавих зустрічей», – зазначив пан посол.

Відтак мер Львова розповів про стан справ у місті, про розвиток туристичної сфери у доковідний період та розвиток технологій. Він також зазначив, що Львів цього тижня стане джазовою столицею у світі, – завтра тут стартує традиційний Leopolis Jazz Fest. Цьогоріч захід відбудеться з безпрецедентними заходами безпеки – масовим тестуванням та попередньою реєстрацією.

«Дякуємо за візит до Львова. Це велика честь для нас. Цього тижня Львів буде столицею джазу у світі: до нас завітають великі зірки та дуже поважні гості», – відзначив міський голова.

Нортон де Андраде Мелло Рапеста – надзвичайний і повноважний посол Федеративної Республіки Бразилія в Україні та в Молдові за сумісництвом із грудня 2020 року. У дипломатичній сфері працює з 1983 року. Досі працював у консульствах Бразилії в Римі та Каєнні, МЗС Бразилії, був послом у Гельсінкі, Анголі, Кувейті.

фото: Маркіян Лисейко