Мер Львова обговорив з віце-прем’єркою Ольгою Стефанішиною питання євроінтеграції і протидії домашньому насиллю

  • 25.06.2021, 18:47
  • 1187
  • Пресслужба ЛМР
Сьогодні міський голова Львова Андрій Садовий зустрівся з віце-прем’єркою Ольгою Стефанішиною. Під час зустрічі обговорили питання активізації євроінтеграційних змін у Львові та роботу центрів, що надають допомогу постраждалим від домашнього насильства.

фото: Маркіян Лисейко
фото: Маркіян Лисейко

«Щодо боротьби із сімейним насиллям, то ми прийняли спеціальну програму і виділили субвенцію для неї. Кошти є. Тому хочу дізнатися, яка у вас ситуація з цим явищем, як ведеться робота і чим ми можемо допомогти. На жаль, у багатьох містах і областях про це треба розповідати з «нуля».

Також маємо бачення створювати регіональні офіси євроінтеграції. На місцях формують хороші ідеї і проекти, а ми допомагаємо їх реалізовувати. Тому готові до співпраці по цих напрямках», - наголосила Ольга Стефанішина, віце-прем’єрка з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України.

Зі свого боку мер Львова Андрій Садовий розповів, що у Львові вже давно працюють центри допомоги людям, постраждалим від домашнього насилля.

«У нас у Львові є два комунальні центри, які допомагають людям, зокрема жінкам, які постраждали через домашнє насилля. Також є ще приватні центри. Є центр для дітей, який збудували спільно з бізнесом.

Ми живемо в реальному світі і розуміємо, що є люди, які потребують захисту, турботи і чуття безпеки. Тому працюємо над цими речами.

Відзначу, що у нас діяв «Соціальний автобус» - ми збирали бездомних, возили їх у баню, мили, годували, стригли, одягали в чистий одяг. Через пандемію роботу автобуса призупинили, але плануємо це відновити.

Щодо проектів по євроінтеграції, то ресурс співпраці з Європейським Союзом дуже невикористаний. Тому це треба змінювати», - відзначив мер Львова Андрій Садовий.

фото: Маркіян Лисейко