«Віримо, що сьогоднішній візит дасть більший поштовх до співпраці між нашими країнами та містами», - А. Москаленко під час зустрічі з послом Індонезії в Україні

  • 22.07.2021, 12:39
  • 1272
  • Пресслужба ЛМР
Сьогодні, 22 липня, до Львова завітав Надзвичайний та Повноважний Посол Республіки Індонезія в Україні Юдді Кріснанді. Відтак, спільно з першим заступником міського голови Андрієм Москаленком обговорили важливість відкриття Почесного консульства Індонезії у Львові та розширення можливостей для співпраці, зокрема у сфері залучення інвестицій та розвитку туризму.

Фото: Роман Балук
фото: Роман Балук

«Ми дуже раді вітати вас сьогодні у Львові та історичній будівлі – ратуші. Для нас та для всієї громади міста Львова дуже важливо та знаково, що відбудеться подія, до якої, як ми знаємо, була дуже довга підготовка. Ми справді віримо та знаємо, що сьогоднішній ваш візит дасть ще більший поштовх та створить ще більшу хвилю співпраці і глибше знайомство між двома нашими країнами та містами», - зазначив Андрій Москаленко.

Відтак, під час зустрічі обговорили розвиток туризму, в тому числі культурного, між Львовом та Індонезією, а також налагодження та підтримку експорту між країнами і залучення інвестицій.

«Сьогодні мав зустріч із паном заступником міського голови та його колегами. Ми обговорили різні можливості для співпраці, зокрема – між Львовом та індонезійським містом Бандунгом. Між ними багато спільного. Я знаю, що підписання такої співпраці допоможе укріпити наявні зв’язки між бізнесом та громадами. Я дуже дякую за гостинність», — зазначив посол Індонезії.

Довідка

фото: Роман Балук

Юдді Кріснанді — Надзвичайний та Повноважний Посол Республіки Індонезія в Україні.

Народився 29 травня 1968 року в місті Бандунг, Індонезія.

Кар’єра:

Лектор у відомих університетах Індонезії (економічному факультеті Національного університету м. Джакарта, економічний факультет Університету Трисакті та Університету Індонезії та ін.);

Член Партії Народної Совісті (Hanura) під керівництвом Віранто;

2010-2015 рр. - голова Центральної виконавчої ради (ДПП) партії «Ганура» та пізніше голова виборчої перемоги (BAPPILU).

Політичну кар'єру почав у партії Голкар.

2004-2009 рр. - голова Департаменту організації, членства та кадресіса партії Голкар.

З 27 жовтня 2014 до 27 липня 2016 рр. - міністр з питань адміністративної реформи та розширення повноважень державного апарату Республіки Індонезія.

13 березня 2017 року призначений Надзвичайним та Повноважним послом Республіки Індонезія в Києві, з акредитацією в Грузії та Вірменії. 

фото Романа Балука