До мерії завітала делегація депутатів із Кракова

  • 13.09.2021, 12:15
  • Пресслужба ЛМР
Сьогодні, 13 вересня, відбулась зустріч міського голови Львова Андрія Садового із делегацією депутатів із Кракова. Зокрема, обговорили важливість вшанування пам’яті видатного письменника-фантаста Станіслава Лема та розширення співпраці між містами.

фото: Олександр Мазуренко

«Вчора ми відзначали 100-ліття Станіслава Лема. Багато людей може і не знати, що він жив у нашому місті. Тому ми були б раді співпраці з вами у поширенні інформації та промоції.

Ми маємо креативний простір Lem Station, що є територією колишнього трамвайного депо. Вчора ми відкрили там мурал, присвячений Лему та його творчості.

Я багато разів був у Кракові, ваше місто змінилось за останні роки. Ми були б раді розглянути нові можливості співпраці та кооперації», - зазначив Андрій Садовий.

Також під час зустрічі мер розповів про розвиток мережі електротранспорту у місті, зокрема закупівлю тролейбусів з автономним ходом та електробусів.

Нагадаємо, вчора, 12 вересня, у Львові відбувались заходи до відзначення 100-ліття визначного львів'янина Станіслава Лема.

Львів – рідне місто Лема, де він сформувався як особистість, навчався в гімназії та університеті, написав перший фантастичний роман, прожив першу третину свого життя. 17 липня 1945 року Лем покинув Львів у потязі вигнанців і вже ніколи сюди не приїжджав. Однак, рідне місто пам'ятає Лема і прагне належно відзначити ювілей великого львів'янина.

фото: Олександр Мазуренко