Львів має намір поглиблювати співпрацю з Європейським банком реконструкції та розвитку

  • 24.11.2021, 10:02
  • Пресслужба ЛМР
Завдяки фінансовій підтримці ЄБРР, впродовж останніх років у Львові вдалося реалізувати надзвичайно важливі для міста проекти – це реконструкція вулиць, трамвай на Сихів, реконструкція трамвайної мережі, мереж теплопостачання, реконструкція очисних споруд та ін. Як повідомив мер Львова Андрій Садовий, співпраця з банком буде продовжуватися й надалі. Львів має амбітну ціль - за фінансової підтримки ЄБРР збудувати завод із виготовлення електромобілів.

«Зміцнюємо наші відносини з Європейським банком реконструкції та розвитку.

Вже зараз маємо 9 успішних проектів, які дали змогу залучити 140 млн євро інвестицій для Львова. Але на цьому не зупиняємось.

Провели конструктивну зустріч із віце-президентами банку Аланом Пійю та Марком Боуменом. Маємо амбітну ціль збудувати завод з виготовлення електромобілів. Ми вирішили не чекати, коли держава створить необхідні умови, а діяти на випередження. Львів буде першим містом в Україні, яке запрошує виробників до співпраці.

Також запропонували керівництву банку провести у Львові загальні збори ЄБРР. А для масштабування нашого досвіду вже напрацьовуємо ідею інвестиційної резиденції для українських громад.

Дякуємо за співпрацю! До зустрічі у Львові!», - повідомив мер Львова Андрій Садовий.