Мер Львова зустрівся з послом Данії в Україні

  • 23.02.2022, 18:04
  • Пресслужба ЛМР
Сьогодні, 23 лютого, відбулася зустріч міського голови Львова Андрія Садового з надзвичайним і повноважним послом Данії в Україні Олє Егбергом Міккельсеном. Обговорили роботу міста в сфері безпеки та готовність до надзвичайних ситуацій, поточну ситуацію в Україні тощо. Пан посол, своєю чергою, висловив підтримку Україні в цей непростий для держави час.

фото: Роман Балук
фото: Роман Балук

«Велике дякую вам за запрошення. Це честь для мене. Львів, до речі, був першим містом в Україні, яке я відвідав. Тож я радий знову тут бути», – зазначив посол Данії.

Дипломат також зазначив, що цей рік особливий для українсько-данських відносин, адже співпраці між країнами виповнюється 30 років. Він також запевнив про підтримку України Данією в цей непростий для неї час.

Відтак обговорили актуальну ситуацію в Україні та Львові зокрема.

фото: Роман Балук

«6 місяців тому ми почали готувати Львів до життя в умовах можливих екстрених ситуацій. Сьогодні ми можемо забезпечити воду без електроенергії, маємо запас медикаментів та крові, проводимо навчання з домедичної допомоги та стрільби, наші стратегічні підприємства також готові до роботи. Наше місто сьогодні – чи не найбезпечніше в Україні. Це дало нам більше впевненості. Але безпеки не буває забагато. Ваші рекомендації для нас також дуже важливі, адже ми не мали такого досвіду раніше. Особлива подяка всім країнам, які сьогодні займають чітку позицію підтримки нашої держави», – зазначив Андрій Садовий.

Олє Егберг Міккельсен – посол Королівства Данія в Україні, Республіці Вірменія та Грузії з 2020 року. Досі працював послом Данії у Польщі (2016-2020), у Туреччині та Азербайджані (2009-2011), Сирії, Йорданії та Лівані (2005-2009). У структурі МЗС Данії – з 1987 року.