Мер Львова обговорив гуманітарну ситуацію у місті із представниками ЕСНО

  • 16.05.2022, 19:59
  • Пресслужба ЛМР
Сьогодні до Львівської мерії завітали представники Генерального Директорату Європейської Комісії з питань гуманітарної допомоги та цивільного захисту населення. Зокрема, у рамках зустрічі із міським головою Львова Андрієм Садовим, обговорили поточну гуманітарну ситуацію у місті та забезпечення потреб вимушено переміщених українців.

Фото - Роман Балук
Фото - Роман Балук

Мер розповів директору Європейської Комісії з питань гуманітарної допомоги та цивільного захисту населення Андреасу Папаконстантіну про співпрацю із організаціями ЄС та виконані кроки задля вирішення гуманітарних потреб переселенців, які знайшли прихисток від війни у Львові. А відтак вони спільно обговорили подальші кроки та координацію діяльності задля забезпечення мешканців необхідним.

Довідка 

Андреас Папаконстантіну — директор із питань політики сусідства та Близького Сходу, Генеральний директорат з цивільного захисту та гуманітарної допомоги, Європейська комісія.

Андреас Папаконстантіну наразі є директором з питань сусідства та Близького Сходу Генерального директорату Європейської комісії з питань гуманітарної допомоги та цивільного захисту (DG ECHO) Європейської комісії. На цій посаді він відповідає за гуманітарної допомоги. 

До того, як приєднатися до DG ECHO, він був керівником відділу з морського права, арктичної політики в Генеральному директораті з морських справ і рибальства Європейської комісії. До цього пан Папаконстантіну був старшим радником у кабінетах Європейського комісара з морських справ і рибальства Марії Даманакі (2010-2014) та Європейського комісара з навколишнього середовища Ставроса Дімаса (2004-2010). Раніше він був членом політичного підрозділу Верховного представника Європейського Союзу з питань спільної зовнішньої політики та політики безпеки Хав'єра Солани (2002-2004), відрядженим дипломатом до Міжнародного секретаріату НАТО, відділу оборонного планування та операцій (1999-2002) і Спеціальним представником Генерального секретаря Ради Європи з Албанії (1998-1999). 

        Пан Папаконстантіну здобув юридичну освіту в Університеті Аристотеля в Греції та ступінь магістра з європейського права в Université Libre de Bruxelles в Бельгії, а також він був науковим співробітником Центру міжнародних відносин Weatherhead при Гарвардському університеті.