Мер подякував конгресвумен США Вікторії Спратц за підтримку України

  • 16.05.2022, 21:27
  • Наталія Козак
Міський голова Львова Андрій Садовий нещодавно зустрівся із Вікторією Спратц, першою етнічною українкою, обраною до Конгресу США. Відтак мер подякував конгресвумен за роботу та розповів про актуальну інформацію у місті, зокрема про плани та важливість будівництва у Львові реабілітаційного центру для українців, які фізично та психологічно постраждали від дій російських загарбників.

«Дуже важливо, що серед американців у Конгресі працює Вікторія Спартц. Вона українка і, як ніхто, знає та відчуває все, через що зараз проходить наша країна. Це дозволяє їй об’єднувати у підтримці України людей з різними політичними поглядами. До речі, Вікторія була присутня під час підписання ленд лізу для України. Джордж Байден їй подарував ту саму історичну ручку.

Ми обговорили з конгресменкою ситуацію у Львові. Розповіли про будівництво реабілітаційного центру, який сьогодні є необхідним для усіх українців, хто фізично та психологічно постраждав від дій російських загарбників. Дякуємо всім, хто сьогодні своїми діями виборює перемогу для України», — розповів мер на власній сторінці у Facebook.