Мер Львова презентував тимчасово повіреному у справах Австрії ініціативу «Незламні»

  • 06.06.2022, 12:29
  • Пресслужба ЛМР
Андрій Садовий зустрівся з тимчасово повіреним у справах Австрії в Україні Арадом Бенькьо. Мер Львова розповів про поточну ситуацію в Україні та місті, окреслив нагальні потреби, а також презентував проєкт зведення реабілітаційного центру для важкопоранених українців у межах ініціативи «Незламні».

Фото - Роман Балук.
Фото - Роман Балук

«У п’ятницю ми проводимо у Львові Форум донорів «Незламні», де презентуватимемо проєкт будівництва реабілітаційного центру для важкопоранених українців. Тут ми могли б рятувати близько 50 тисяч життів щороку. Нам потрібні й ваші мудрі поради, зокрема в архітектурі, щоб врахувати всі сучасні тенденції», – зазначив мер Львова.

Арад Бенькьо подякував меру Львова за зустріч та засвідчив свою підтримку Україні.

«Якщо ми можемо допомогти, то обов’язково долучимось», – відзначив він.

Також міський голова розповів про ініціативу з налагодження партнерств між громадами України та містами країн Європейського Союзу і закликав долучитися й австрійські міста.

Арад Бенькьо – тимчасово повірений у справах Посольства Австрії в Україні з 2022 року. Досі працював послом Австрії в Грузії, послом у Латвії, директором Австрійського культурного форуму в Тель-Авіві, заступником Глави місії Австрії в Бухаресті, Румунія тощо.

Нагадаємо, у Львові побудують один із найбільших реабілітаційних центрів Європи, який отримає назву «Незламні». Його збудують за підтримки Міністерства охорони здоров’я України. Тут лікуватимуть людей, які постраждали від війни.