Мер Львова закликав німецьких політикинь Ребекку Гармс та Штефані Шіффер долучитись до створення реабілітаційного центру «Незламні»

  • 15.06.2022, 18:59
  • Пресслужба ЛМР
Міський голова Львова Андрій Садовий поспілкувався із депутаткою Європейського парламенту у 2004-2019 роках Ребеккою Гармс та директоркою ГО «Європейський обмін» у Берліні Штефані Шіффер, які сьогодні завітали до Львівської мерії. На зустрічі, зокрема, обговорили можливості подальшої співпраці.

фото: Роман Кайман

Насамперед мер розповів гостям про актуальну ситуацію у місті, а відтак презентував проєкт будівництва Національного реабілітаційного центру «Незламні». Він закликав політикинь долучитись до його втілення.

«Нам дуже важливо отримати від вас хороші поради щодо будівництва реабілітаційного центру UNBROKEN. Ми маємо збудувати справжню екосистему для всіх верств населення, що потребуватимуть реабілітації після війни – дітей, людей похилого віку, військових та інших.

Ми будемо дуже вдячні, якщо ви поділититесь хорошими ідеями та досвідом щодо реалізації цього проєкту, а також будемо раді будь-якій допомозі у його фінансуванні», - зазначив міський голова Львова Андрій Садовий.

Своєю чергою, Ребекка Гармс також висловила важливість забезпечення роботи незалежних медіа в Україні та готовність долучитися до їх підтримки.

«Ми шукаємо можливості щоб підтримувати журналістів та якісні медіа в Україні. Має бути забезпечений плюралізм думок як складова демократії в країні», - відзначила гостя.

фото: Роман Кайман