Андрій Садовий зустрівся з членом Парламенту Норвегії Хіманшу Гулаті

  • 01.08.2022, 19:01
  • Пресслужба ЛМР
На зустрічі із колишнім заступником міністра юстиції Норвегії міський голова Львова Андрій Садовий обговорив поточну ситуацію у Львові. Зокрема йшлося про роботу з вимушеними переселенцями, а саме – облаштування для них тимчасового житла, підготовку Львова до зими, а також ініціативу мерії з будівництва Національного реабілітаційного центру “Незламні” для важкопоранених на війні українців.

фото: Роман Балук

“Поки путін при владі, ми не матимемо спокою. Найскладніше буде у найближчі місяці. Бо всі плани росіян — руйнуються і це не може не впливати на їх майбутні дії. Поки точаться бої на сході, ми, у Львові, приймаємо переселенців і бізнес. Тому нам потрібні нові індустріальні парки, нові реабілітаційні центри”, - сказав Андрій Садовий.

Також міський голова ввімкнув  іноземному гостю фрагмент фортепіанного концерту, який написаний лише для лівої руки ще сто років тому для піаніста, що втратив руку у Першій світовій війні. Мелодія стала символом незламності мистецтва в умовах війни і її щодня грають у холі міської лікарні. 

“Сподіваюсь, нам вдасться організувати концерт із мелодією в Осло, яку я почув сьогодні, щоб зібрати додаткові кошти для вашої країни”, - відповів Хіманшу Гулаті.

Довідка

Національний реабілітаційний центр «Незламні» (UNBROKEN) стане першим в Україні центром, де отримувати фізичну, психологічну та соціальну реабілітації зможе щороку 50 тисяч українців. Пацієнт не лише отримуватимете тут протез, а й успішно повертатиметься до повноцінного життя. До проєкту уже долучилися перші фінансові донори: компанії «АТБ», «Symfony Solutions», «Space Art», Група «ПЗУ Україна» та посольство Швейцарії в Україні. У день презентації проєкту меценати зібрали понад 2 млн євро. Цього місяця у Львові у рамках екосистеми відкрили містечко для вагітних переселенок “Незламні матусі”. Тут вже живуть матері із дітьми, що втекли від війни до Львова.

Сайт проєкту: https://unbroken.org.ua/

Реквізити для пожертв: https://unbroken.org.ua/donate.html

FB: https://www.facebook.com/unbroken.ua

Instagram: https://bit.ly/3HaBiXS