Львів долучається до програм світових фінансових установ

  • 05.11.2008, 02:00
  • Андрій Яремко
Львів долучається до програм міжнародних фінансових установ. Зокрема Львівська міська рада візьме участь у проекті Німецького Товариства Технічного співробітництва GTZ «Енергоефективність у будівлях». В рамках заходу Львів представить власний досвід у сфері енергозбереження та можливі проекти у цій галузі. Захід дасть можливість знайти партнерів та джерела фінансування для їх реалізації.

Подія відбуватиметься 6 листопада в Івано — Франківську.

В заході візьмуть участь представники міністерства регіонального розвитку та будівництва та міністерства з питань житлово — комунального господарства України. Місцеву владу представлятимуть посадовці Новоград — Волинського, Чернігова, Івано — Франківська, Миргорода та Львова.

З доповіддю про досвід комп’ютеризованої системи енергетичного менеджменту у Львові виступить представник Львівської міської ради.

«На таких заходах вдається познайомитись із потрібним людьми, що можуть зробити щось для міста. Ми представляємо свої проекти та очікуємо на реакцію», – зауважила начальник відділу енергоменеджменту Львівської міської ради Мар’яна Бохонко.

Нагадаємо, що Львівська міська рада ще раніше розпочала співпрацю із німецьким товариством технічної допомоги GTZ та німецьким урядовим банком KFW , які розроблятимуть стратегію розвитку транспорту у Львові, розраховану на 10 — 15 років.

Німецьке Товариство Технічного Співробітництва (GTZ) – це спеціалізована установа, створена в 1975 р., що належить Уряду Федеративної Республіки Німеччини та за дорученням Федерального міністерства економічного співробітництва і розвитку (BMZ) впроваджує проекти технічної допомоги сприяння економічному розвитку в більш ніж 130 країнах.