Львів рекламують на провідних сайтах України

  • 06.11.2008, 02:00
  • Андрій Яремко
Як повідомили у відділі промоції міста, портал Львова www.lviv.ua рекламують на сайті «Української правди», «Корреспондента», www.forpost.com.ua, в пошукових системах www.ukr.net, www.yandex.ru, www.google.com.ua.

Нагадаємо, у Львові створено новий портал міста www.LVIV.ua. На порталі можна знайти корисну інформацію для туристів, новини міста, повний перелік точок доступу до Інтернету за допомогою Wi — Fi. Створено цікаві рубрики, зокрема: «Городянину», «Інвестору», «ЄВРО 2012», «Новини міста», «Влада», «Громадський сектор». У рубриці «ЄВРО 2012» користувачі міського порталу зможуть ознайомитись з останніми новинами, отримати інформацію про міста — господарі ЄВРО 2012, Раду міст ЄВРО 2012, про фан — зони, медичні об'єкти, будівництво стадіону та розвиток транспорту.

У рубриці «Городянину» розміщена інформація про справи комунальні (вода, тепло, світло, газ, ЛКП, тарифи); транспорт (електротранспорт, маршрутні таксі, таксі, паркування в місті, евакуатори у Львові, поради пасажирам, гарячі лінії); освіта у Львові (вищі заклади освіти: університети, інститути, академії, коледжі, школи, дитячі садки, корисні поради та контактні телефони); медицина (стоматологія, санаторії, пансіонати, корисні поради, гарячі лінії, медичні заклади: лікарні, поліклініки, пологові будинки, дитячі заклади, аптеки); соціальний захист (матеріальні допомоги, міські ініціативи, пільги на комунальні послуги, соціальні програми, служби та установи, підтримка проектів ГО, міжнародна співпраця); для дітей (спортивні школи, дитячі бібліотеки, художні школи, дитячі громадські організації, розваги для дітей, музичні школи); дозвілля та відпочинок (музеї, театри, кінотеатри, мистецькі галереї, парки та сади, бібліотеки, спортивні заклади, нічні клуби, цирк та атракціони, казино).

У рубриці «Туристу» можна отримати інформацію про історію Львова, календар культурних подій, про цікаві історичні місця у Львові (архітектура, парки та сади, музеї, галереї, пам’ятники та кладовища), підрубрика «Як дістатись до Львова?» (залізницею, автобусом, автомобілем, літаком), «Де зупинитись?» (перелік готелів у місті, на околицях та хостелів), «Де поїсти?» (кав'ярні, паби, бари, ресторани, піцерії, їдальні, бенкетні зали), а також корисна інформація (найповніша довідкова інформація про медицину, культуру, громадський транспорт, банки, спорт та розваги, зв'язок та інтернет).

Розробники сайту —компанія «Бренд — А». Хостинг: ТзОВ «ЛІТех». Наповнення сайту інформацією виконували відділ прес — служби та відділ промоції Львівської міської ради. Мови сайту: українська, англійська та польська.