Львів долучився до проекту Європейської комісії щодо сталого енергетичного розвитку

Львів долучився до нової ініціативи Європейської комісії сталого енергетичного розвитку. Зокрема у місті буде розроблено та підготовано до впровадження 10 — річний план скорочення споживання енергоресурсів (не менш ніж на 20% від існуючого рівня). Також в рамках ініціативи передбачено застосування відновлювальних джерел енергії (не менш ніж 20% від зменшених потреб) та скорочення викидів вуглекислого газу у атмосферу планети (не менше ніж на 20%). Реалізація проекту стала можливою внаслідок підписання 10 лютого 2009 року «Угоди міських голів», що пройшло у Брюсселі у залі засідань Європейського Парламенту. З підписанням цієї угоди Європейська Комісія та Комітет Регіонів Європейського Союзу розпочинають розробку спільних дій для мобілізації потенціалу місцевих громад та їх партнерів у напрямку організації більш раціонального використання енергоресурсів для 60 мільйонів мешканців міст Європи. « Вже першим кроком до реалізації проекту стане співпраця із Ригою. З ними спільно ми хочемо підготувати проект, щоб отримати фінансування з Європейської комісії», – зауважила директор департаменту економічної політики Ірина Кулинич. Втілення проекту дасть змогу зекономити кошти та ефективніше організувати процес енергозбереження. При Європейській комісії також буле створено спеціальне бюро, яке опікуватиметься процесом виконання угоди і відкрито спеціальний веб — сайт www.eumayors.eu на підтримку ініціативи та висвітлення діяльності міст. Довідка про «Угоду міських голів» 10 лютого 2009 року у Брюсселі у залі засідань Європейського Парламенту було підписано «Угоду міських голів». Більше ніж 404 делегатів міст, у тому числі 100 міських голів, з усієї Європи були присутні на урочистій церемонії підписання Угоди міських голів про сталий енергетичний розвиток громад. Церемонія стала ключовим заходом Тижня сталої енергетики у Європейському Союзі, який проходив з 9 по 13 лютого 2009 року. Перед присутніми виступили Президент Європейської комісії Хосе Мануель Баррозо, Європейський комісар з енергетики Андріс Пібалгс, Президент Комітету Регіонів, Люк Ван ден Бранде, Віце — президент Європейського парламенту, Алейо Відал Квадрас.

Львів долучився до нової ініціативи Європейської комісії сталого енергетичного розвитку. Зокрема у місті буде розроблено та підготовано до впровадження 10 — річний план скорочення споживання енергоресурсів (не менш ніж на 20% від існуючого рівня). Також в рамках ініціативи передбачено застосування відновлювальних джерел енергії (не менш ніж 20% від зменшених потреб) та скорочення викидів вуглекислого газу у атмосферу планети (не менше ніж на 20%).

Реалізація проекту стала можливою внаслідок підписання 10 лютого 2009 року «Угоди міських голів», що пройшло у Брюсселі у залі засідань Європейського Парламенту. З підписанням цієї угоди Європейська Комісія та Комітет Регіонів Європейського Союзу розпочинають розробку спільних дій для мобілізації потенціалу місцевих громад та їх партнерів у напрямку організації більш раціонального використання енергоресурсів для 60 мільйонів мешканців міст Європи.

« Вже першим кроком до реалізації проекту стане співпраця із Ригою. З ними спільно ми хочемо підготувати проект, щоб отримати фінансування з Європейської комісії», – зауважила директор департаменту економічної політики Ірина Кулинич.

Втілення проекту дасть змогу зекономити кошти та ефективніше організувати процес енергозбереження.

При Європейській комісії також буле створено спеціальне бюро, яке опікуватиметься процесом виконання угоди і відкрито спеціальний веб — сайт www.eumayors.eu на підтримку ініціативи та висвітлення діяльності міст.

Довідка про «Угоду міських голів»

10 лютого 2009 рокуу Брюсселі у залі засідань Європейського Парламенту було підписано «Угоду міських голів». Більше ніж 404 делегатів міст, у тому числі 100 міських голів, з усієї Європи були присутні на урочистій церемонії підписання Угоди міських голів про сталий енергетичний розвиток громад.

Церемонія стала ключовим заходом Тижня сталої енергетики у Європейському Союзі, який проходив з 9 по 13 лютого 2009 року. Перед присутніми виступили Президент Європейської комісії Хосе Мануель Баррозо, Європейський комісар з енергетики Андріс Пібалгс, Президент Комітету Регіонів, Люк Ван ден Бранде, Віце — президент Європейського парламенту, Алейо Відал Квадрас.