Для ЛКП «Львівелектротранс» презентували систему моніторингу рухомого складу

Українські представники польської фірми та тернопільського підприємства презентували електротранспортникам систему моніторингу рухомого складу на лінії та пристрої, через які можна інформувати пасажирів про зупинки. Також запропонували львівському підприємству гібридну систему контролю за пасажирами через електронний компостер, який здатний погашати не тільки паперові квитки, але й електронні картки на магнітних носіях. Така система уже впроваджена в Польщі, Словаччині, Чехії, Угорщині, Латвії, Естонії. Пропозицією польської фірми свого часу зацікавилися у Києві і сьогодні активно впроваджують систему в себе. У структурі польської фірми, що пропонує свій інтелектуально — технічний продукт, окрім групи розробки програмного забезпечення, успішно працюють виробничі підрозділи, які безпосередньо виробляють обладнання, а також торговельна мережа, через яку вони розповсюджуються. Привабливою і вчасною виявилася презентація і на львівському підприємстві, позаяк збігається з планами модернізації служби руху «Львівелектротрансу». «Наразі працівники фірми розробляють для нас пропозицію, – говорить директор підприємства «Львівелектротранс» Андрій Федоренко, – адже ми в будь — якому випадку повинні знати, в яку суму обійдеться нам запропонована система. Наступним кроком буде підписання угоди про встановлення на одному з тролейбусних маршрутів обладнання для здійснення упродовж півроку в тестовому режимі контролю за рухом тролейбусів. Це дасть можливість ознайомитися з роботою системи безпосередньо в умовах руху і прийняти остаточне рішення щодо її придбання».

Українські представники польської фірми та тернопільського підприємства презентували електротранспортникам систему моніторингу рухомого складу на лінії та пристрої, через які можна інформувати пасажирів про зупинки. Також запропонували львівському підприємству гібридну систему контролю за пасажирами через електронний компостер, який здатний погашати не тільки паперові квитки, але й електронні картки на магнітних носіях. Така система уже впроваджена в Польщі, Словаччині, Чехії, Угорщині, Латвії, Естонії. Пропозицією польської фірми свого часу зацікавилися у Києві і сьогодні активно впроваджують систему в себе.

У структурі польської фірми, що пропонує свій інтелектуально — технічний продукт, окрім групи розробки програмного забезпечення, успішно працюють виробничі підрозділи, які безпосередньо виробляють обладнання, а також торговельна мережа, через яку вони розповсюджуються. Привабливою і вчасною виявилася презентація і на львівському підприємстві, позаяк збігається з планами модернізації служби руху «Львівелектротрансу».

«Наразі працівники фірми розробляють для нас пропозицію, – говорить директор підприємства «Львівелектротранс» Андрій Федоренко, – адже ми в будь — якому випадку повинні знати, в яку суму обійдеться нам запропонована система. Наступним кроком буде підписання угоди про встановлення на одному з тролейбусних маршрутів обладнання для здійснення упродовж півроку в тестовому режимі контролю за рухом тролейбусів. Це дасть можливість ознайомитися з роботою системи безпосередньо в умовах руху і прийняти остаточне рішення щодо її придбання».