Сьогодні у Львові перебуває делегація Національної Асамблеї Французької Республіки

Сьогодні 23 лютого до Львова прибула делегація французько — української групи з міжпарламентських зв’язків Національної Асамблеї Французької Республіки. В рамках дводенного візиту делегація відвідає школу № 37 з поглибленим вивченням французької мови, що на вул. Солодовій, 6. Як повідомив директор школи №37 Володимир Оверко, у школі парламентарі ознайомляться з навчанням учнів в окремому кабінеті французької мови. «Також учні школи підготували концертний виступ та мультимедійну презентацію українських традицій», – додав п. Володимир. Гостей супроводжуватиме заступник міського голови з гуманітарних питань Василь Косів.

Сьогодні 23 лютого до Львова прибула делегація французько — української групи з міжпарламентських зв’язків Національної Асамблеї Французької Республіки. В рамках дводенного візиту делегація відвідає школу № 37 з поглибленим вивченням французької мови, що на вул. Солодовій, 6.

Як повідомив директор школи №37 Володимир Оверко, у школі парламентарі ознайомляться з навчанням учнів в окремому кабінеті французької мови.

«Також учні школи підготували концертний виступ та мультимедійну презентацію українських традицій», – додав п. Володимир.

Гостей супроводжуватиме заступник міського голови з гуманітарних питань Василь Косів.