За останні два роки втричі збільшилась кількість туристів у Львові

Як повідомили у відділу туризму і рекреації Львівської міської ради, на кожен міський фестиваль згідно статистичних даних до Львова приїздить близько 10 тис. туристів. За останні два роки на 30 — 40 % збільшилась кількість туристів. «Організація міських свят, таких як свято кави, пампуха, шоколаду, пива та міжнародного фестивалю фольклору «Етновир» формує туристичний бренд Львова, як мультикультурного міста Європи. Проведення таких міських свят залучає велику кількість туристів з інших міст Європи», —зазначила керівник відділу туризму та рекреацій Оксана Миськович. Згідно зі статистичними даними метою подорожі 93,3% туристів є дозвілля і відпочинок, з такою метою подорожує і 86% іноземців. Серед іноземців найбільше відвідують Львів туристи з Польщі, Німеччини, Австрії, Білорусі, США, Росії. Нагадаємо, 8 березня у Львові відбудеться друге міське свято Шоколаду. Довідка У Львові з ініціативи Львівської міської ради вже відбулась низка «продуктових» свят: свято пива, кави, пампуха. Також 1 травня на гостей та мешканців міста чекає міське свято Батяра. Такий калейдоскоп свят став вже традиційним для міста.

Як повідомили у відділу туризму і рекреації Львівської міської ради, на кожен міський фестиваль згідно статистичних даних до Львова приїздить близько 10 тис. туристів. За останні два роки на 30 — 40 % збільшилась кількість туристів.

«Організація міських свят, таких як свято кави, пампуха, шоколаду, пива та міжнародного фестивалю фольклору «Етновир» формує туристичний бренд Львова, як мультикультурного міста Європи. Проведення таких міських свят залучає велику кількість туристів з інших міст Європи», —зазначила керівник відділу туризму та рекреацій Оксана Миськович.

Згідно зі статистичними даними метою подорожі 93,3% туристів є дозвілля і відпочинок, з такою метою подорожує і 86% іноземців. Серед іноземців найбільше відвідують Львів туристи з Польщі, Німеччини, Австрії, Білорусі, США, Росії.

Нагадаємо, 8 березня у Львові відбудеться друге міське свято Шоколаду.

Довідка

У Львові з ініціативи Львівської міської ради вже відбулась низка «продуктових» свят: свято пива, кави, пампуха. Також 1 травня на гостей та мешканців міста чекає міське свято Батяра. Такий калейдоскоп свят став вже традиційним для міста.