Львів взяв участь в найпрестижнішій туристичній конференції Європи

Львів взяв участь в найпрестижнішій конференції Європи. Вперше Львів як туристичний центр було представлено на щорічній міжнародній конференції «European Cities Marketing Annual Conference» (Швеція). Конференція організована міжнародною організацією European Cities Marketing. Організація об'єднує експертів туристичної та культурної галузі 134 великих міст 32 країн Європи.

Як повідомили у відділі туризму ЛМР, подальша співпраця з міжнародною організацією European Cities Marketing забезпечить членство Львова у цій престижній міжнародній організації.

«Членство в міжнародній організації European Cities Marketing дасть можливість Львову проводити великі міжнародні конференції, майстер-класи, обмінюватись досвідом промоції міста з іншими містами Європи», - повідомила начальник відділу туризму ЛМР Оксана Миськович.

Нагадаємо, цьогоріч Львів представлено на Міжнародних туристичних виставках «ITB-2009» в Берліні (Німеччина), UITT «Україна – Подорожі і Туризм» (Київ), МІТТ (Москва, Росія), конференції з музейної справи «МАТРА-ICOM: спільні перспективи».