Президент Австрії Гайнц Фішер побажав Львову європейського майбутнього

Президент Австрії Гайнц Фішер відвідав Львівську міську раду. Під часу перебування у Ратуші Гайнц Фішер залишив відгук у книзі почесних гостей міста : «Як федеративний президент Республіки Австрії я радий відвідати сьогодні місто Львів, яке так багатогранно пов’язано з Австрією. Мешканцям Вашого чудового міста бажаю доброго і мирного майбутнього у керунку європейської інтеграції», - зауважив президент Австрії Гайнц Фішер.

Під час візиту президент вже відвідав Львівський палац Потоцьких та прогулявся по місту. Зараз президент оглядає Національний музей та фасад Львівського національного академічного театру опери і балету ім. Соломії Крушельницької.

До Львова президент Австрії прибув з делегацією науковців і бізнесменів.

Зокрема, до міста прибули також Федеральний міністр європейських і міжнародних справ Австрійської Республіки Міхаель Шпіндельеггер, Федеральний міністр економіки, сім’ї та молоді Австрійської Республіки Райнхольд Міттерлєнер, Президент Федеральної палати економіки Австрії Крістоф Лайтль та Надзвичайний та повноважний посол Австрійської Республіки в Україні Рене Поллітцер.

Нагадаємо, що Гайнц Фішер обраний президентом Австрії 8 липня 2004 року. Пан Ганц закінчив юридичний факультет Віденського університету. В 1993 році став професором Інсбрукського університету. В 1971 році вперше став членом парламенту. З 1983 по 1987 рік був міністром науки.

В 2004 році був висунутий соціал-демократичною партією Австрії на пост президента Австрії і переміг на виборах. Пан Фішер одружений, має двох дорослих дітей. Захоплюється альпінізмом.

Народився Гайнц Фішер 9 жовтня 1938 року в місті Грац.