Надзвичайний та Повноважний посол Французької Республіки завітає сьогодні у Ратушу

Сьогодні, 19 лютого відбудеться зустріч міського голови Львова Андрія Садового та Надзвичайного та Повноважного Посла Французької Республіки Жака Форо. Планується обговорення низки питань, зокрема загальної політичної та економічної ситуації в Україні, а також програми вивчення французької мови для держслужбовців.

Співпраця Львова та міст Франції на даний час знаходиться в зародковому стані, проте, нещодавно створене ЛКП «Інститут міста» вже налагодило контакти з Національним центром територіальної державної служби Франції, фондом Роберта Шумана та мерами французьких міст. Надалі планується співпраця щодо впровадження європейських стандартів місцевого самоврядування.

Останнім часом також налагоджено інтенсивну співпрацю Львова та Ам’єна (Франція). В жовтні 2009 року делегація Львівської міської ради на чолі з Першим заступником міського голови п. Олегом Синюткою взяла участь в першому міжнародному форумі місцевої демократії в м. Ам’єн, де обговорювалась тема залучення громадськості міста до участі в розвитку місцевої демократії.

За підтримки міської ради Львова та Ам’єну відбувається і щорічний джазовий фестиваль Jazz Bez, в якому беруть участь митці з різних куточків світу.