До Львова приїдуть представники Британської Ради

Завтра, 18 березня, до Львова в рамках міжнародного проекту «Think Before You Pack!» приїдуть представники Британської Ради, координатори проекту з Румунії та Болгарії.

Представник Міжнародної організації з міграції  Катерина Арданян,  представник Британської Ради (Лондон, Англія)  Вікторія Коллінз, координатор проекту «Think Before You Pack!» в Болгарії Галіна Шишкова, координатори проекту в Румунії Клаудіу Деган та Даніела Тріфу візьмуть участь у прес-конференції для журналістів та Конференції – обговоренні можливостей розвитку проекту.

«Цей проект зараз є особливо актуальним, оскільки, як свідчить статистика,  кількість людей, які мігрують до інших країн, або планують це зробити найближчим часом, збільшується кожного року. Ситуація особливо погіршується в умовах політичної та економічної кризи в країні. Молоді люди – надія та запорука майбутнього розвитку країни, не знаходячи для себе перспектив розвитку на батьківщині, мігрують за кордон в пошуках кращого життя. Як наслідок, країна ще більше занепадає через відтік кадрів, а молоді люди, мігруючи, розчаровуються у своїх мріях про легке та успішне життя за кордоном», – зауважила координатор проекту «Think Before You Pack!»  в Україні, віце-президент ГО Центру «Молода Дипломатія» Тетяна Сироватка.

Детальніше про захід можна довідатись завтра на брифінгу о 10.00 в приміщенні малої сесійної зали у Львівській міській раді.

Довідка

Міжнародний проект «Think Before You Pack!» проводиться ГО Центром «Молода Дипломатія» за підтримки Британської Ради. Країнами учасницями проекту є Україна, Румунія, Болгарія. Метою проекту є попередження негативних наслідків міграційних процесів в країнах, що розвиваються.