У Львові стартував міжнародний проект «Think Before You Pack!»

Сьогодні,  18 березня, у Львові стартував міжнародний проект «Think Before You Pack!». Цей проект покликаний привернути увагу  громадськості до проблем міграції за кордон, та спонукати задуматися над ризиками таких дій.

Як зауважують організатори, статистика свідчить, що кількість людей, які мігрують до інших країн або планують це зробити найближчим часом, збільшується кожного року. За їхньою інформацією, станом на 2009 рік за неофіційними даними кількість громадян України, які легально або нелегально знаходяться та працюють за кордоном становить від 5 до 9 мільйонів.

«Молоді люди – надія та запорука майбутнього розвитку країни, не знаходячи для себе перспектив розвитку на батьківщині, мігрують за кордон в пошуках кращого життя. Як наслідок, країна ще більше занепадає через відтік кадрів, а молоді люди, мігруючи, розчаровуються у своїх мріях про легке та успішне життя за кордоном», – наголосила під час прес-конференції координатор проекту в Україні, віце-президент Громадської Організації Центру «Молода Дипломатія» Тетяна Сироватка.

Сьогодні відбулася конференція для молоді у Актовій залі Львівського національного університету імені Івана Франка. Участь у обговоренні теми взяли представник Міжнародної організації з міграції  Катерина Арданян,  представник Британської Ради (Лондон, Англія)  Вікторія Коллінз, координатор проекту «Think Before You Pack!» в Болгарії Галіна Шишкова, координатори проекту в Румунії Клаудіу Деган та Даніела Тріфу.

А пообіді – з 15.00 до 18.00 біля Оперного театру відбудеться акція. Полягатиме вона у розповсюдженні путівника мігранта, який було розроблено та опубліковано координаторами проекту. Водночас біля Оперного театру стоятиме палатка з музичним супроводом, а поряд – скульптура «валіза» (гора з валіз різного розміру – символ подорожування). Перехожим учасники проекту роздаватимуть путівники мігранта та повітряні кульки.