Жан-Бернар Моро: «Львів має великий науковий потенціал»

Вчора, 25 березня, до Львова прибув експерт проекту ЄС «Офіс спільної підтримки інтеграції України до європейського дослідницького простору» (JSO-ERA) Жан-Бернар Моро. Пан Моро взяв участь у науковому семінарі, що вчора пройшов у Львові.

«Львів має великий науковий потенціал, хоча є невелика кількість пропозицій. Треба бути більш активними і використовувати ті можливості, які перед вами є», – сказав Жан-Бернар Моро.

«99% формули гарантовано успіху базується на неймовірних дослідницьких ідеях, що часто не дають спати», – поділився доктор Арнольдс Убеліс з Латвійського національного контактного пункту 7РП.

Ще Арнольдс Убеліс подякував організаторам, що він має змогу відвідати місто Львів. «Адже це центр з високим культурним і, звісно, інтелектуальним потенціалом. Для нас внесок львівської спільноти є дуже вагомим і має принести користь».

Нагадаємо, експерти перебуває в місті в рамках «7 Рамкової програми ЄС з розвитку наукових досліджень і технологій: кроки до більш ефективної участі України».

Довідка

Загальна мета проекту JSO-ERA, що розпочав свою діяльність в Україні у 2009 році, полягає у сприянні ефективному співробітництву українських дослідників з партнерами з ЄС та інших країн у 7-й Рамковій програмі. Проект JSO-ERA буде надавати інформаційну та консультаційну підтримку науково-дослідним установам і підприємствам України, як прагнуть взяти або розширити свою участь у 7РП.

Цей семінар розпочинає низку подібних заходів, запланованих в рамках проекту JSO-ERA протягом 2010–2011 рр., для поширення інформації та розвитку відповідного потенціалу в регіонах України. Проблематика семінару розрахована передусім на представників науково-дослідних організацій, яких цікавлять як можливості для участі України у 7-й Рамковій програмі ЄС, так і практичні рекомендації щодо підготовки проектних пропозицій до наступних конкурсів за цією програмою.