У Києві відкриють представництво Львова

Через декілька днів у Києві відбудеться офіційне відкриття представництва Львова. Очолювати представництво буде заступник міського голови з підготовки до ЄВРО 2012 Олександр Жаріков.

«До п’ятниці ми маємо отримати зі Львова спеціально виготовлену для нас атрибутику Львова, після чого будемо офіційно відкривати офіс. Він вже функціонує, майже кожного дня відбуваються різні наради, конференції та виставки, і наші працівники їх відвідують, аби кожного разу належно представляти Львів перед посадовцями міністерств, інвесторами. Зараз зі мною в офісі працює 3 осіб», - розповів Олександр Жаріков.

До завдань представництва належить щоденна співпраця з профільними міністерствами – економіки, молоді та спорту, фінансів, а також із Федерацією футболу України та «Агентством у справах підготовки до проведення фінальної частини чемпіонату з футболу ЄВРО 2012».

Довідка

27 грудня 2007 р. Олександра Жарікова призначили заступником міського голови з підготовки до ЄВРО 2012. До його компетенції належить представлення та відстоювання інтересів міста у державних органах влади. Олександр Жаріков вирішуватиме питання, що будуть стосуватися Львова, проведення ЄВРО 2012 у Львові, в центральних офісах у Києві.