А. Cадовий: «Запорожці проїдуть по Україні та Польщі, щоб запрошувати всіх до Львова на День міста»

Традиційно напередодні Дня Львова львівський авто-фан-клуб «ЗАЗ-КОЗАК» відправляється в автопробіг до Польщі взяти участь у фестивалі антикварних автомобілів «Ралі Св. Кшиштофа» у містечку Отрембуси (37 км. на захід від Варшави). В місті Отрембуси знаходиться один з найбільших у Європі приватних музеїв техніки та моторизації.  Україну на фестивалі презентуватимуть 10 автомобілів клубу.

Після повернення клуб «ЗАЗ-КОЗАК» організовує ряд акцій, що увійшли до офіційної програми святкування Дня Львова-2010. Восьмого травня в гості до львівських Запорожців приїдуть їх колеги з інших клубів, щоб презентувати виставку оригінальних та тюнінгових моделей ЗАЗ-965: на огляд будуть виставлені екзотичні розробки клубу ЗАЗ-трайк, ЗАЗ-баггі, ЗАЗ-пікап, ЗАЗ-джакузі та інші… Запорожці приймуть участь у святковому параді-карнавалі, а для дітей будуть організовані мистецькі конкурси. Акція проходить за підтримки Львівської міської ради, під патронатом Генерального  консула Республіки Польща у Львові.

«Сьогодні ми даємо старт автопробігу, який присвячується Дню міста Львова. Ці прекрасні запорожці повинні проїхати по Україні, по Польщі, щоб запрошувати всіх наших друзів приїхати до Львова на День міста. І, звичайно, другий дуже великий ювілей, який ми святкуємо в Україні – це 50 років з того часу як цей прекрасний запорожець зійшов з конвеєра, і тішить нас українців і весь світ. Я бачу, що кожного року вони модернізуються, стають все сучаснішими. Тому - в добрий путь!», - наголосив міський голова Львова Андрій Садовий.

Львівський авто-фан-клуб «ЗАЗ-КОЗАК» в липні відзначатиме 50-річчя випуску Першого українського автомобіля «Запорожець» моделі ЗАЗ-965. Цю міні-модель українці прозвали «Горбатим Запорожцем». Отже, вперше на міжнародних ретро-фестивалях наші Запорожці класифікуватимуться згідно найвищої Європейській класифікації для антикварних автомобілів.

В рамках святкування 50-річчя Запорожця понад 20 автомобілів клубу здійснять всеукраїнське турне за  маршрутом Львів-Вінниця-Запоріжжя-Ялта-Львів (довжина 3333 кілометрів). В Запоріжжі відвідаємо завод АвтоЗАЗ, а на острові Хортиця відбудеться Міжнародний зліт власників Запорожців.

Довідка про авто-фан-клуб «ЗАЗ-КОЗАК»

Львівський авто-фан-клуб «ЗАЗ-КОЗАК» (www.zazkozak.com) найбільший та найстаріший клуб Запорожців на території колишнього Союзу заснований в 1983 році.  В рік 50-річчя Запорожця на львів’ян чекає ще багато акцій організованих клубом. Серед найбільш масштабних – Перше Міжнародне спортивно-туристичне авторалі  «Запорозькі Забави з Левами» (12-13 червня) та  «День народження Запорожця» (9-10 липня). Цього року вже втретє (2000р, 2005 р.) клуб «ЗАЗ-КОЗАК» організовує оригінальні змагання на антикварних автомобілях на історичній трасі довоєнних Гран-прі Львова «Львівський трикутник».

Довідка

Контактна особа Євген Кравс тел.  моб. 067-900-11-11.

Детальніше на сайті: www.zazkozak.com.