Т’єрі Бонти: «Львів – місто із величезним потенціалом, що чітко демонструє свій курс до Європи»

Львів розвиває міжнародну співпрацю. Сьогодні, 11 травня відбулось урочисте підписання Протоколу щодо співпраці міста Львова та міста Ам’єн (Франція). Нагадаємо, попередньо вже було підписано подібний протокол із Ліоном.

Протокол про співпрацю підписали заступник міського голови з гуманітарних питань Василь Косів та другий віце-президент району та метрополії м. Ам’єн з питань європейської та міжнародної співпраці Т’єрі Бонти. На підписанні також був присутній міський голова Львова Андрій Садовий. Міський голова в подарунок від французів вже отримав футболку хокейної та футбольної збірних французького міста. Від нової співпраці Львів планує залучити досвід у організації системи швидкої допомоги та соціальній сфері.

«Сьогодні ми підписали документ, що визначає варіанти співпраці Львова та Ам’єна. Співпраця полягатиме в галузі економіки, культури та соціального захисту.  Також маємо на меті більш конкретні проекти у галузі охорони здоров’я, зокрема швидкої допомоги. Як і у Львові, так і в Ам’єні є багато фестивалів, зокрема, вуличних фестивалів.

Уже відбувся обмін джазовими колективами, є спільні проекти в освіті. Маю надію, матимемо співпрацю і в сфері охорони архітектурної спадщини. Адже Ам’єн теж під охороною Юнеско. Це величезний досвід щодо охорони пам’яток, що, звичайно, є дуже важливим для Львова», – повідомив під час підписання протоколу заступник міського голови з гуманітарних питань Василь Косів.

«Ми дуже раді, що ми підписали цю угоду і налагодили співпрацю між нашими містами. Маю надію, що нашу співпрацю  будемо поглиблювати у таких галузях – як туризм, культура, спорт, збереження історичних пам’яток. Ми знаємо, що Львів - це місто, яке має великий потенціал і яке відкрите для Європи. Саме тому ми дуже раді, що можемо співпрацювати зі Львовом», – розповів віце-президент району та метрополії м. Ам’єн з питань європейської та міжнародної співпраці Т’єрі Бонти.

«Є велика підтримка Франції і тут є приклад, коли є спільне бажання працювати. Я хочу бажати, щоб цей протокол розвинув нашу співпрацю і ми підписали вже угоду про партнерство між двома містами», – додав міський голова Андрій Садовий.