У Львові ведуть підготовку до приїзду Державний Секретар Ватикану Кардинал Тарчіціо Бертоне

У травні до Львова приїде Державний Секретар Ватикану Кардинал Тарчіціо Бертоне. Кардинал Тарчіціо Бертоне відвідає Львів з метою беатифікації сестри Марти Вєцкої. Під час візиту Тарчіціо Бертоне зустрінеться з міським головою Андрієм Садовим. Також кардинал зустрінеться з віруючими греко-католицького та римо-католицького обрядів.

Довідка

Цього року, 11 лютого Львівський митрополит латинського обряду, кардинал Мар’ян Яворський, звернувся з Пастирським листом до духовенства, монашества і вірних у зв’язку з беатифікацією Слугині Божої Марти Вєцкої. Вона була монахинею Згромадження Сестер Милосердя св. Вінкентія а Пауло. Народилася у 1874 році на півночі Польщі. Працювала в лікарнях міста Львова, Підгайців, Бохні, Снятина. Маючи 30 років, віддала своє життя за іншу людину, працівника лікарні, батька родини, якого замінила під час дезінфекції приміщення після хворої на тиф. Похована на цвинтарі в містечку Снятині Івано-Франківської області, де її гріб став символом екуменізму.

У грудня 2004 року Папа Іван Павло ІІ проголосив декрет про героїчність чеснот Сестри Марти Вєцкої. Святіший Отець Бенедикт XVI в липні 2007 року затвердив декрет про визнання чуда, приписаного заступництву Сестри Марти.