Львів та Люблін реалізовуватимуть спільний проект «Фестиваль »Інше звучанняЛюблін – Замость – Львів"

У Львові презентували новий проект між Львовом та Любліном - «Фестиваль «Інше звучання. Люблін – Замость – Львів». Фестиваль буде відбуватися 11-20 липня 2008 року одночасно в декількох місцях. У рамках проекту - концерти під відкритим небом у старій частині міста Любліна та Замостя, мистецькі майстер-класи, дискусії, вистави і зустрічі з авторами...

У Львові презентували новий проект між Львовом та Любліном - «Фестиваль «Інше звучання. Люблін – Замость – Львів». Фестиваль буде відбуватися 11-20 липня 2008 року одночасно в декількох місцях. У рамках проекту - концерти під відкритим небом у старій частині міста Любліна та Замостя, мистецькі майстер-класи, дискусії, вистави і зустрічі з авторами. Фінальною частиною проекту буде концерт у Львові 20 липня польської та української музики.

«Створюючи цей проект, я думав про мистецькі зустрічі, які завдяки багатокультурному творчому процесу та зустрічам авторів з громадськістю впливатимуть на свідомість людей та залишать тривалий слід в образі книжки та компакт-диску. Запис DVD i CD будуть одночасно добрим промоційним продуктом та архівом важливого мистецького заходу в європейській культурі. Цикл дебатів під спільним титулом «Європейські границі» торкатиметься актуального питання про європейську ідентичність». – повідомив організатор Фестивалю «Інше звучання. Люблін – Замость – Львів» Мірослав Ольшувка.

«Вибір міст, учасників проекту, не випадковий. Ці міста мають добру інфраструктуру для проведення масштабних імпрез. Положення міст спонукає до поширення європейських ідей та переборення бар’єрів», - повідомив під час прес-конференції віце-президент Любліна Влодімеж Висоцкі.

Як повідомив заступник міського голови з гуманітарних питань Василь Косів, співпраця Львова та Любліна ведеться у рамках кількох проектів. Особливістю цього проекту стане спільна робота міст над створення єдиного продукту мистецтва.

Програма фестивалю

Колектив VOO VOO, хор KAIROS та «Гайдамаки» з України – візьмуть участь у спеціальному проекті – майстерня, яка завершиться спільним концертом із записом CD i DVD.

Експозиція в галереях і на свіжому повітрі – Люблін і Замость:

Фотовиставка – Ричард Горовітц «Це був джаз»

Фотовиставка – Войцех Друшч «Портрети»

Фотовиставка – Томаш Сікора «Обличчям до обличчя з Войцехом Ваглевскім»

Художня виставка - Бартек Ваглевскі «Образи»

Художня вистава – Кшиштоф Кокорин «Tichner»

Музичні, фото- та кіно-майстерні.

Покази відеокліпів і музичних фільмів та різних форм візуалізації.

Показ знайдених та неопублікованих фільмів Чарлі Чапліна з музикою Кжезіміра Дембского.

Зустрічі митців з громадськістю з циклу «Зустріч обличчям до обличчя з …» будуть відбуватися після концертів, спектаклів та вернісажів у формі дискусії.

Фінальний концерт у Львові та Любліні.

Довідка
Співпраця Львова та Любліна відбувається у рамках культурних проектів:

«Люблін - Львів: фільмові міста» (ціллю проекту є збільшення привабливості Любліна та Львова, а також польсько-українського прикордоння за допомогою розвитку інституціональної співпраці в сфері аудіовізуального виробництва);

«Ягелонський Ярмарок» (поєднання традиції історичних ярмарків із сучасним культурним та економічним обміном);

«Створення туристично-інформаційної інфраструктури у Львові» (покращення внутрішньої і зовнішньої комунікаційної доступності Львова, створення інформаційного центру, промоція туристичного потенціалу Львова, розроблення програми підготовки та перекваліфікації кадрів туристичної індустрії).