У Львові перебуває офіційна делегація від Європейського банку реконструкції і розвитку

У Львові 2-3 квітня перебуває офіційна делегація від ЄБРР з м. Лондона (Велика Британія). Мета візиту – обговорення можливостей інвестування Європейським банком реконструкції і розвитку у систему центрального опалення, водопостачання та міського транспорту Львова...

У Львові 2-3 квітня перебуває офіційна делегація від ЄБРР з м. Лондона (Велика Британія). Мета візиту – обговорення можливостей інвестування Європейським банком реконструкції і розвитку у систему центрального опалення, водопостачання та міського транспорту Львова.

До складу делегації належать Франсуа Годе, провідний банкір департаменту муніципальної та екологічної інфраструктури та Гжегож Ґайда, банкір департаменту муніципальної та екологічної інфраструктури.

Представники Європейського банку реконструкції і розвитку провели переговори з міським головою Львова Андрієм Садовим, першим заступником міського голови Олегом Синюткою та з представниками львівським комунальних підприємств.

За підсумками переговорів визначили два пріоритетні напрямки подальшої співпраці: модернізація та фінансування заходів з покращення роботи громадського транспорту та модернізація системи теплопостачання міста. Представники Європейського банку реконструкції і розвитку повідомили, що у випадку підписання угоди про співпрацю, Європейський банк реконструкції і розвитку бере на себе зобов’язання знайти можливості фінансування підготовчих робіт.

У квітні до Львова прибудуть експерти Європейського банку реконструкції і розвитку з цих питань з метою детально дослідити обсяг необхідного фінансування.