До Львова приїжджає делегація соціальних працівників з Нідерландів

Сьогодні до Львова з робочим візитом прибуває делегація з м. Утрехта (Нідерланди) у кількості 29 осіб. Мета візиту - налагодженні співпраці в галузі охорони здоров’я, зокрема щодо попередження алко-, нарко- та ігрової залежності, надання різних видів допомоги психічнохворим та обмін досвідом у вирішенні проблем бездомності. Серед членів делегації є представники муніципалітету м...

Сьогодні до Львова з робочим візитом прибуває делегація з м. Утрехта (Нідерланди) у кількості 29 осіб. Мета візиту - налагодженні співпраці в галузі охорони здоров’я, зокрема щодо попередження алко-, нарко- та ігрової залежності, надання різних видів допомоги психічнохворим та обмін досвідом у вирішенні проблем бездомності. Серед членів делегації є представники муніципалітету м. Утрехта, зокрема з департаменту соціального розвитку, департаменту охорони здоров’я та департаменту місцевого порядку та безпеки, а також 22 представники громадських організацій.

У часі візиту гості планують побувати під час харчування бездомних осіб біля Порохової вежі за участю Центру обліку, відвідати громадську організацію «Лярш-Ковчег» і ознайомитись з діяльністю майстерень «Віра і Світло», відвідати благодійний фонд «Регіональний Центр соціальної адаптації» для колишніх ув’язнених, ознайомитися з роботою громадської організації «Оселя» у Винниках. Гості з-за кордону також зможуть ознайомитись з роботою міського психоневрологічного диспансеру та львівської психіатричної лікарні.

У Львові делегація перебуватиме до 10 квітня. Організацією перебування членів делегації у Львові займатиметься управління соціального захисту Львівської міської ради.