Львів’янам похилого віку розкажуть про міфи та реальні історії пов’язані з річкою Полтва

  • 06.02.2013, 08:55
  • 835
У Львівському міському територіальному центрі соціального обслуговування пенсіонерів та одиноких непрацездатних громадян, який обслуговує більше 2,5 тис. одиноких львів’ян похилого віку, продовжують систематично організовувати для громадян, які там отримують соціальні послуги цікаві заходи по збагаченню дозвілля та розширенню життєвого світогляду.

Так, цієї середи для літніх людей, працівники відділення соціально-побутової реабілітації проведуть тематичну зустріч, присвячену річці, яка тече підземеллями Львова. Зустріч, традиційно пройде в приміщенні відділення, що за адресою: вул. Кирилівська, 3а.

Сьогодні у Львівському міському територіальному центрі активно працюють над організацією цікавого дозвілля для клієнтів, які перебувають там на обслуговуванні. Важливим моментом у плануванні й проведенні заходів – це власне побажання наших підопічних, тому працівники терцентру систематично вивчають думку та пропозиції до плану заходів дозвілля на майбутнє, директор Львівського міського терцентру Віталій Брославський

Витоком Полтви вважається потік Пасіка, який бере свій початок у верхній (південно-східній) частині львівського парку «Погулянка» (бл. 350 м над рівнем моря).

В межах міста річище сховане в каналізаційному колекторі. Довжина річки від витоку до гирла бл. 60 км. Площа басейну 1440 км². Заплава двостороння, завширшки 0,3—0,5 км, у пониззі на окремих ділянках досягає 1,5 км. Річище нижче Львова помірно звивисте, переважно випрямлене та обваловане. Ширина річища 12—15 м, подекуди — до 20 м, глибина у пониззі 1,5—2 м. Пересічний похил річки 0,85 м/км.