Сьогодні відзначають Всесвітній день соціальної справедливості

Львів соціальний. Щорічно 20 лютого, починаючи з 2009 року світова спільнота відзначає Всесвітній день соціальної справедливості, який закликає нас долати перешкоди, що виникли перед людьми через їх відмінності по статі, віку, расової, етнічної та релігійної приналежності, культури або наявності особливих потреб пов’язані зі здоров’ям, тощо.

Як це не сумно, соціальна справедливість є ще поки лишень метою, орієнтиром на шляху розвитку суспільства, яке декларує цінності, єдності, рівності можливостей,  захист потребуючих, повага до потреб іншого, і розуміння власних обов’язків перед соціумом. В Україні як й в інших державах, в місті Львові зокрема, є чимало людей, які потребують щоденної уваги з боку оточуючих, в незалежності чи то влада, громадськість, бізнес. Однак, важливо, аби всі ці складові діяли в одній площині не відступаючи від принципів, які є основоположними у становленні соціальної справедливості, і ми для цього робитемемо все від нас залежне, - начальник управління соціального захисту Львівської міської ради Наталя Федорович

Цікавий приклад соціальної відповідальності громадянина трапився нещодавно. До одного з відділів соціального захисту звернувся мешканець, п. Іван, з проханням вирішити питання по облаштуванню однієї безпритульної у будинок-інтернат, так як сама старенька через власну довіру, до людей, опинилася у складній життєвій ситуації у зв’язку із втратою житла.

Не шкодуючи свого часу п. Іван разом із працівниками відділу сприяв та допомагав влаштувати в установу для людей похилого віку одиноку жінку, яку цілком до цього не знав, він просто "не пройшов повз" чиюсь біду.

На даний час п. К. (з етичних причин не вказуємо прізвища) перебуває у будинку-інтернаті геріатричного типу, та подумки дякує за людську доброту і небайдужість.