Підопічні Львівського територіального центру переглянули виставу Наталка Полтавка

  • 23.12.2013, 13:05
  • 674
Львів соціальний. Львів’яни літнього віку, які перебувають на обслуговуванні у львівському міському терцентрі цікаво та з користю проводять дозвілля.

Так, в п’ятницю 20 грудня, дідусі та бабусі побували в Національному академічному театрі опери і балету ім. С. Крушельницької, де переглянули і прослухали оперу «Наталка-Полтавка».

Вечірній, святковий Львів,національна опера принесли хвилини щастя і радості  дідусям та бабусям. Це ще один подарунок та свідчення того,що Святий Миколай Чудотворець не забув про літніх людей та подарував їм казку, культорганізатор львівського міського терцентру Віра Костецька

Цього ж дня, з нагоди Свята Миколая у центрі денного перебування при церкві Климента Папи відбулася духовна бесіда з священиком на тему: « Життя  Святого Миколая. Чуда Святого Миколая». Всі присутні отримали  подарунки від Святого Миколая,і з святковим настроєм святкували свято Миколая.

Львівський міський територіальний центр, який підпорядкуваний управлінню соціального захисту Львівської міської ради обслуговує більше 2 тис. львів’ян з числа непрацездатних одиноких у похилому віці громадян, клієнти якого отримують соціально-побутові послуги.

Важливо! Бажаючі брати участь у заходах дозвілля львівського міського терцентру можуть звертатись у відділення соціально-побутової реабілітації за тел.: 233 10 49