Чеському Центру при Посольстві Чеської Республіки в Україні на сесії міськради надали приміщення в оренду

Сьогодні, 7 грудня, на сесії Львівської міської ради надали в оренду нежитлові приміщення на вул. Виговського, 79 за місячну орендну плату у розмірі 1 грн. за 1 кв. м. для Посольству Чеської Республіки в Україні.

Протягом останніх років у Львові активно провадить свою діяльність Чеський Центр при Посольстві Чеської Республіки в Україні. Основними напрямами діяльності центру є вивчення чеської мови та регулярне проведення мистецьких акцій, підготовлених закордонною місією Чеських центрів. Проте досі функціонування Чеського центру у Львові відбувалося на базі нерегулярно орендованих приміщень.

Відтак, представництво Чеського центру звернулося до управління культури з пропозицією звільнити частину фактично невикористовуваних приміщень бібліотеки- філії № 32 Централізованої бібліотечної системи для дорослих м. Львова на вул. Виговського, 79 загальною площею 40,6 кв. м (під індексами 75; 89; 90; 91; 92; 88) для надання можливості Посольству Чеської Республіки в Україні орендувати дане приміщення з метою розміщення в них Чеського дому у Львові. Натомість, Чеський Центр при Посольстві Чеської Республіки в Україні гарантує здійснити за власні кошти капітальний ремонт всіх приміщень бібліотеки-філії № 32 на вул. Виговського, 79, на загальну суму 2,5 млн. грн. за попередніми підрахунками.

«Львів давно позиціонував себе як мультинаціональне місто, відкрите до світу та взаємодії з іншими культурами, тому реалізація даного проекту Посольства Чеської Республіки в Україні спільно з Львівською міською радою зробить вклад в розбудову культурної сфери та укріплення міжнародної співпраці», — зазначили в управлінні культури ЛМР.