Львівська міська рада запрошує голів правлінь ОСББ та ініціативних осіб завтра взяти участь у семінарі про основні засади ведення діяльності ОСББ

Львівська міська рада, відділ супроводу ОСББ спільно з АТ «Гал-Експо», запрошує голів правлінь ОСББ, ініціативних осіб зі створення ОСББ взяти участь у безкоштовному навчальному семінарі «Діяльність ОСББ, планування заходів з термомодернізації будинку та джерел фінансування на проведення робіт з енергозбереження».

На безкоштовному семінарі, який відбудеться 5 жовтня о 14.00 год (вул. Щирецька, 36) будуть розглядати питання про основні засади ведення діяльності ОСББ, джерела фінансування заходів з термомодернізації багатоквартирних будинків; говоритимуть про реконструкцію системи централізованого опалення зі встановленням квартирного обліку тепла, про заходи з енергозбереження, а також обговорять виконання Закону України  «Про комерційний облік» і його практичне впровадження в житловому фонді міста Львова.

Перед семінаром учасники можуть відвідати виставку Осіннього будівельного форуму, ознайомитися з новими матеріалами та технологіями. Організатори заходу забезпечують доїзд до місця проведення: автобус біля Порохової Вежі - час відправлення 12.30.

За додатковими питаннями щодо участі звертатись  телефоном на номерами 2975-995, 2975-932.