У місті проводять ямкові ремонти доріг

  • 23.12.2010, 15:21
  • 1032
Сприятливі погодні умови дозволяють проводити ямкові ремонти на невідремонтованих дорогах, покриття яких пошкоджується через різкі перепади температур. Відтак, протягом зимового періоду за сприятливих погодних умов шляхово-ремонтні підприємства міста ліквідовують вибоїни на шляхах.

Як розповіли у Личаківській районній адміністрації, сьогодні, 23 грудня, у другій половині дня ремонтники ліквідовуватимуть ямки на вул. Зеленій у районі "Львівводоканалу". Вчора ж комунальники працювали на вулицях Б.Хмельникого – Ковельській.

За словами начальника відділу комунального господарства Шевченківської районної адміністрації Михайла Тицького, сьогодні працівники шляхово-ремонтного підприємства району ліквідовуватимуть ямки на магістральних вулицях району.

Плануємо пройтись по вулицях Мазепи, Варшавській, проспекту Чорновола та інших. Перед тим як класти асфальт, ямки очищують і висушують. Сьогодні плануємо використати 2 тонни гарячого асфальту.

Михайло Тицький.

Нагадаємо, цього року у місті капітально відремонтували 10 важливих міських магістралей та понад 100 менших міжквартальних доріг. За останні роки у місті відремонтовано 60 км доріг.