Проект веломережі міста обговорять на громадських слуханнях

  • 11.04.2011, 19:12
  • 1021
Робочий варіант веломережі міста винесуть на громадське обговорення, яке відбудеться 18 квітня о 16:30 год. у Львівській міській раді. Після громадських слухань проект веломережі буде запропоновано на затвердження виконавчого комітету, а далі – на засідання сесії ЛМР.

Для того, щоб виконати передбачені законом процедури, ми повинні після обговорення на громадських слуханнях, отримати рішення виконкому, а далі – ухвалу сесії міської ради. А на громадських слуханнях ми зможемо почути зауваження та побажання львів’ян щодо розвитку веломережі та внести відповідні корективи у велосхему.

радник міського голови з питань велоінфраструктури міста

Олег Шмід.

Нагадаємо, схема веломережі погоджена на засіданні робочої групи. Згідно з проектом веломережі Львова, її будівництво триватиме близько 10 років. А перші велодоріжки з’являються у Львові вже цього року. Загалом до 2020 року передбачено збудувати 238 км велодоріжок.

Найближчим часом розпочнуться роботи над проектом прокладання велосипедної доріжки на вул. Стрийська – Наукова, на що передбачено кошти з бюджету розвитку міста. Крім цього, протягом року потреби велоінфраструктури будуть враховуватися в рамках реконструкцій вулиць. Облаштування велодоріжок цьогоріч очікується одночасно з реконструкцією вулиць Зелена, Пасічна, Городоцька, Шевченка, Липинського. На вулицях з інтенсивним автомобільним рухом, велодоріжки будуватимуться на тротуарах, де це можливо. В інших випадках схемою веломережі передбачено організацію велосмуги на дорозі з чіткою розміткою і дотриманням усіх засобів безпеки. Торішній ремонт доріг без облаштування велосмуг на вулицях Наукова, Володимира Великого, Стрийська, Б.Хмельницького ніяк негативно не відбився на веломережі, оскільки на цих інтенсивних транспортних магістралях велодоріжки передбачаються тільки на травниках і тротуарах. А ці пішохідні території ще не реконструювалися

радник міського голови з питань велоінфраструктури міста

Олег Шмід. 

Більше інформації про громадські слухання на сайті ЛМР: http://city-adm.lviv.ua/adm/public-hearings/1441-gromadski-sluhanna-z-pitan-obgovorenna-skhemi-budivnictva-velosipednih-dorizhok