Вулицю Городоцьку планують відремонтувати до Великодня

  • 12.04.2011, 14:43
  • 1341
У Львові тривають ремонти на провідних міських магістралях – на вул. Городоцькій та на вул. Липинського.

Цього року вул. Городоцьку ремонтують на ділянці від вул. Ряшівської до вул. Виговського. Роботи виконує компанія "Балтом - Україна". Вартість будівельних робіт – 17,6 млн грн. Зараз виконують робот з влаштування дорожньої основи. Уже влаштовано футляри під водопроводи, довжиною 356 м.

Проведено заміну трубопроводів, теплових мереж через вул. Городоцьку, 210, 218.

Загалом, буде влаштовано дорожнє покриття 20тис.м.кв. дороги, відремонтовано тротуари, поребрики, упорядковано роздільну смугу, влаштовано 2 нові світлофори та турнікети.

Ми планували ремонтувати поетапно, по смугах. Але потім побачили, що якщо цілком закрити усю вулицю для ремонту, то роботи можна виконати швидше. А транспорт має змогу оминати закриту ділянку через вулиці Патона – Ряшівську – Виговського. Тому я сьогодні прошу вибачення в усіх львів’ян за незручності, але краще ми тиждень ще потерпимо, але вулиця на відрізку від вул. Виговського до вул. Ряшівської буде капітально відремонтована.

Така ж ситуація і на Липинського. Там також ми плануємо до Великодня зробити відрізок від пр. Чорновола до вул.Сінної. Робимо швидко, оперативно і якісно. Та й незручностей буде менше. Оскільки є можливість об’їздів, було прийнято таке рішення.

Андрій Садовий.

Як зауважив Андрій Садовий, вулиця Городоцька має бути відремонтована уся.

Ця вулиця – це певний символ Львова. Вона має бути відремонтована уся, аж до Оперного театру. По проекту, у цьому році вулиця не мала б бути відремонтована уся. Але ми намагатимемось зреалізувати максимум. Адже на ремонт доріг у наступному році ми матимемо ще 2 місяці. Однак, я б хотів, якщо дозволять погодні умови, якщо будуть кошти, якщо будуть якісні підрядники, зробити це ще у цьому році. Адже якщо будуєш швидко, то будуєш дешевше. Темпи ремонтних робіт, які є зараз, які були у минулому році –Львів давно не бачив таких темпів.

Андрій Садовий.

Минулого року будівельних робіт на вул. Городоцькій виконали на суму 42,380 млн грн (ділянка від кільцевої дороги до вул. Ряшівської). Загалом, вартість усіх робіт на вул. Городоцькій (від межі міста до вул. Виговського) - 59 млн 999тис.грн.

Нагадаємо, у цьому році за кошти ЄБРР буде відремонтована ділянка вул. Городоцької від церкви Анни до церкви Ольги та Єлизавети.

Схема об'їзду ремонту вулиці Городоцької (30,3  kb; jpg)