Вулицю Шота Руставелі відремонтують

  • 22.04.2011, 10:12
  • 1582
У Львові тривають ремонтні роботи магістральних та міжквартальних вулиць. У Личаківському районі, зокрема, вулиця Шота Руставелі внесена в титульні списки ремонту доріг на цей рік.

Планується 150 м.кв. дороги відремонтувати картами, зробити ямковим ремонтом ще 120 м.кв. Ремонт виконуватимуть за кошти Личаківської районної адміністрації. Вартість усіх робіт складе більше 30 тис.грн.

Нагадаємо у попередні роки, було відремонтовано вул. Шота Руставелі, яка входить в територію Галицького району, тобто нижня частина  від вул. Стрийської до вул. Костомарова і верхня частина  від вул. Волоської до вул. Архипенка.

Крім того, на території Личаківського району у цьому році буде виконаний ремонт на вулицях: Зелена (від вул. Івасюка до вул. Водогінної покладена бруківка),  Глухий кут, Зелена (від вул. Івана Франка до вул. Водогінної),  Дж. Вашингтона, Пасічна, Лисинецька, Китайська, Медової Печери (в районі будинків №36-38), Б. Хмельницького (від вул. Опришківської до вул. Липинського), Новознесенська (від вул. Ковельської до вул. Польової), Пластова (бетонне покриття), Тракт Глинянський (від вул. Богданівської до межі міста), Кривчинська дорога, Ковельська (в районі перехрестя з вул. Кукурудзяною), Личаківська дорога до м. Винники, К. Левицького, Тершаковців (тротуар парна сторона від «Євроготелю» до вул. К. Левицького), Барвінських, Кривоноса, Дубова, Подолинського, С. Банаха, А. Вахнянина, Запольської, Ю. Дороша, Б. Котика, Богданівська, Козацька та Голинського.

Нагадаємо, з відповідним питанням щодо ремонту вул. Шота Руставелі звернувся мешканець Львова до міського голови під час участі Андрія Садового у програмі "Особистий прийом".