Оголошується конкурс на обслуговування автобусного маршруту №47а

  • 26.10.2012, 10:17
  • 1205
  • Ірина Труш
Департамент житлового господарства та інфраструктури Львівської міської ради пропонує фірмам-перевізникам взяти участь у конкурсі з обслуговування міського автобусного маршруту №47а.

Обов’язковою умовою для участі є наявність не менше одного автобуса, пристосованого для перевезення осіб з обмеженими фізичними можливостями.

Інтервал руху, початок та закінчення роботи визначаються паспортом маршруту. Кількість та клас автобусів складає 12 маршрутних таксі категорії М3 І класу (автобуси місткістю понад 22 пасажири, крім водія, призначені для перевезення сидячих і стоячих пасажирів, конструкція яких дає змогу пасажирам безперешкодно переміщуватись по салону), загальною пасажиромісткістю не менше 100 пасажирів. Протяжність маршруту складає 25,4 км, а кінцевими зупинками є пр. Червоної Калини – пл. Різні – пр. Червоної Калини.

Серед додаткових умов обов’язковою є наявність форменого одягу водіїв (з розрахунку не менше 4 комплекти на один транспортний засіб). Транспортні засоби пасажиромісткістю не менше 100 пасажирів повинні бути з низьким рівнем підлоги, обладнані системою автоматичного оголошення зупинок громадського транспорту і пристроями для впорядкованого розміщення внутрішньої та зовнішньої реклами.

Інформацію щодо вимог до таких пристроїв, принципів розміщення реклами, переліку комплекту форменого одягу водія можна отримати в Організатора. Крім того, для всіх об’єктів конкурсу обов’язковою є наявність встановлених GPS-пристроїв з можливістю безперешкодного доступу для управління транспорту і зв’язку Львівської міської ради.

Термін подання документів для участі в конкурсі до 17.00 год 09.11.2012 р.

Прийом документів для участі у конкурсі та надання додаткової інформації здійснює управління транспорту та зв’язку департаменту житлового господарства та інфраструктури Львівської міської ради за адресою: м. Львів, вул. Сахарова, 2, тел.: (032) 237 44 37, факс: 261 57 67, e-mail: transport@city-adm.lviv.ua.

Бланки документів для участі в конкурсі можна отримати за цією ж адресою.

Конкурс відбудеться 27.11.2012 року о 14.00 год. за адресою: м. Львів, пл. Ринок, 1, кім. 341