Площу Торгову перекрили до ТЦ «Магнус»

  • 17.07.2008, 03:00
  • Андрій Яремко
У звязку з ремонтними роботами площу Торгову перекрили до ТЦ «Магнус». Через це внесено зміни у розклад руху транспортних засобів, маршрут яких пролягав через перекриту ділянку дороги. Більшість транспорту, який курсував по пр. Свободи, перенаправлено на бічні вулиці. Як повідомили в управлінні транспорту та зв’язку, маршрутки, які курсували з пр. Свободи на пр. Чорновола, тепер їдуть на пр. Чорновола через площу Різні.

Ті маршрутки, які повертають з проспекту Свободи у напрямку вул. Городоцької, здійснюють з проспекту лівий поворот на вул. Гнатюка і виїзджають на вул. Наливайка, вул. Лепкого, далі курсують за маршрутом.

Маршрутки, які курсували з вул. Городоцької на пр. Свободи, виконують з Городоцької правий поворот на вул. Фурманську, з виїздом біля готелю "Опера", далі рухаються за маршрутом.

Маршрутки, що їдуть з вул. Городоцької на пр. Чорновола, повертають з Городоцької біля торгового центру "Магнус" на вул. Куліша, а потім рухаються за маршрутом.

Автобуси, що їхали з вул. Личаківської через центр міста тепер курсують по вул.. Підвальній, вул. Хмельницького, вул. Замарстинівській з виїздом на пр. Чорновола.

За аналогічною схемою їздять і водії приватного транспорту.

Нагадаємо, що на час ремонтних робіт, до листопада, не курсує трамвай № 7, а №6 - за зміненим маршрутом: вул. Промислова - Б.Хмельницького - Підвальна - І.Франка - Вітовського - Бандери - Залізничний вокзал і в зворотному напрямку"

Також до закінчення ремонту у вихідні та святкові дні пр. Свободи є відкритий для транспорту.

Департамент житлового господарства просить вибачення за тимчасові незручності у зв’язку з ремонтами доріг та просить водіїв не заїжджати у центральну частину міста.

Найбільші ремонтні роботи будуть завершені до листопада цього року.