«Електронтранс» вже випустив і готовий випускати трамваї для широкої колії

Як повідомили у прес-центрі СП «Електронтранс», в ЗМІ з’явилась інформація про те, що мерія Санкт-Петербургу відмовилася від закупки трамваїв львівського виробництва СП «Електронтранс», вирішивши закупити трамваї французького виробника Alstom Citadis CIS. Однак, у СП «Електронтранс» інформують, що ситуація виглядає інакше.

СП «Електронтранс» як виробник цінує свою ділову репутацію і тому ми вважаємо за необхідне дати роз’яснення щодо ситуації з поставкою львівських трамваїв до Санкт-Петербурга. 

СП «Електронтранс» не мало і не має жодних договірних стосунків з мерією Санкт-Петербурга. Учасником тендеру була російська компанія ВАТ «Трансмашгруп»  і ця компанія, ми хочемо на цьому наголосити, не є офіційним представником чи дистриб’ютором продукції нашого підприємства.

В даному випадку СП «Електронтранс» та TransTec Vetschau (Німеччина) виступали в якості виконавців частин замовлення, що надійшло від ВАТ «Трансмашгруп», а саме виготовили й обладнали секції вагонів та візків.

Відповідно до контракту з ВАТ «Трансмашгруп», Спільне українсько-німецьке підприємство «Електротранс» всі роботи виконало вчасно та в повному обсязі, однак російська сторона не оплачує виконане замовлення, готові вагони досі перебувають в цехах нашого підприємства. Неоплаченість продукції наносить збитки підприємству. Аналогічна ситуація спостерігається на фірмі TransTec Vetschau.

Безпідставною є інформація, що львівські трамваї не підходять для київської широкої колії. «Електронтранс» вже випустив і готовий випускати трамваї для широкої колії. До речі, на виставці InnоTrans 2014 в Берліні, де були представлені трамваї «Електрон» різних модифікацій, усі були захоплені їх функціональними та технічними характеристиками.

Лише за останній рік завод «Електронтранс» відвідали та ознайомилися з виробництвом очільники більше 20-ти міст України, в тому числі високі посадові особи міста Києва та народні депутати України. Вони дали високу оцінку якості та технологічному оснащенню легкорейкового транспорту виробництва заводу «Електронтранс».

зазначили у прес-центрі СП «Електронтранс»