На вулиці Курбаса виконано половину робіт

На вул. Леся Курбаса тривають ремонтні роботи, після завершення яких вулиця стане пішохідною зоною. Як розповіла голова Галицької районної адміністрації Ірина Іванчина, на сьогодні виконано вже половину від запланованих ремонтних робіт.

Роботи, можна сказати, на середині. Ремонтники засипали все щебенем, єдине, що виникло питання по заміні газової труби, її сьогодні замінять. І ще прокладемо одну ливневу водостічну трубу. Далі будемо вкопувати бетонні кільця,  вже підвозять бруківку для мощення. Якщо дозволить погода, то до 25 квітня роботи закінчимо.

Ірина Іванчина

Вулицю буде зроблено на одному рівні, тобто не буде дороги і тротуарів. Старе асфальтне покриття замінять на штучну бруківку. Планують висадити дерева та поставити відпочинкові лавки.

Вулиця Курбаса використовувалася не ефективно. Вона не має транзитного значення, автомобілі сюди заїжджали лише для того, щоб припаркуватися. Вулицю використовували власники орієнтовно 30 автомобілів і як наслідок, автомобільного руху не було, пішохідного руху теж не було, бо ходити між машинами – це не дуже комфортно. На цій вулиці розташовані гарні пам’ятки архітектури, зокрема, колишнє казино, а зараз театр ім. Леся Курбаса, поруч сецесійний будинок. Архітектура дуже гарна і реконструкція вулиці повинна внести нове життя в цей простір.

радник міського голови з розвитку велоінфраструктури Олег Шмід

Як зазначив працівник департаменту розвитку ЛМР, автор проекту з влаштування пішохідної зони на вул. Леся Курбаса Олександр Шутюк, частина вулиці буде облаштована під паркову.

Буде і проїзд, адже мають заїжджати пожежні машини, карети швидкої допомоги, підприємцям треба завозити товари.

Олександр Шутюк

Вартість ремонтних робіт, які виконує ПП «Гарантспецбуд», складає 500 тис. грн.

Нагадаємо, 13 лютого цього року виконавчий комітет Львівської міської ради погодив створення пішохідної зони на вул. Леся Курбаса. Перед тим рішення про створення пішохідної зони в межах вул. Леся Курбаса ухвалила міська комісія з безпеки дорожнього руху.