А. Садовий про транспорт: «Новий договір буде передбачати фінансові санкції за порушення»

Міський голова Львова Андрій Садовий розповів, що у нових договорах з перевізниками щодо надання послуг з обслуговування міських автобусних маршрутів будуть враховані фінансові покарання за порушення.

«Зараз триває новий конкурс на визначення перевізників, які будуть надавати послуги транспорту. Покарання за порушення буде. Новий договір, який ми будемо підписувати, буде передбачати фінансові санкції за порушення часу, за поганий вигляд і за всі інші порушення. Ці фактори будуть враховані», - розповів Андрій Садовий, міський голова Львова.

Нагадаємо, управління транспорту пропонує фізичним та юридичним особам взяти участь у конкурсі з визначення автомобільного перевізника на міських автобусних маршрутах загального користування за відповідними об’єктами конкурсу. Термін подання документів до 15:00 год 3 лютого 2017 року. Конкурс відбудеться 20 лютого 2017 року о 15:00 год. за адресою: м. Львів, пл Ринок, 1, каб. 341.

Детальніше тут: http://city-adm.lviv.ua/news/city/transport/236659-upravlinnia-transportu-lmr-oholoshuie-pro-provedennia-konkursu-na-vyznachennia-avtomobilnoho-pereviznyka-na-miskykh-avtobusnykh-marshrutakh-zahalnoho-korystuvannia