ЛМКП «Львівтеплоенерго» подає опалення до 1612 споживачів

  • 13.10.2017, 09:54
  • Ганна П’єх
Як повідомили у ЛМКП «Львівтеплоенерго», станом сьогодні на ранок відновлено подачу опалення до 1612 житлових будинків із 1624. Без опалення залишається 12 будинків, які знаходяться на обслуговуванні підприємства. Причини відсутності теплопостачання в будинках: відмова споживача, відсутність акту готовності, пориви у внутрішньобудинковій системі, ремонтні роботи у внутрішньобудинковій системі та об’єктах теплопостачання. ЛКП «Залізничнетеплоенерго» відновило подачу опалення до усіх житлових будинків Залізничного району.

фото умовне

У Галицькому районі із 71 будинку опалення отримує 69 споживачів. Без опалення 2 будинки.

Будинок на вул. Дрогобича, 10 не отримує опалення через відмову споживача.

Будинок на вул. Гнатюка, 20/22, не отримує опалення через ремонтні роботи в будинку.

У Личаківському районі із 200 будинків опалення отримує 199 споживачів. Без опалення 1 будинок.

Будинок на пл. Соборна, 5 не отримує опалення через відсутність акту готовності будинку до зими.

У м. Винники, опалення не отримує будинок на вул. Кільцева, 3 через пориви у внутрішньобудинковій системі опалення.

У Сихівському районі із 583 будинків опалення отримує 577 споживачів. Без опалення 6 будинків.

Будинки на вул. Стрийська, 107, вул. Скорини, 20, Мишуги, 32 не отримують опалення через пориви у внутрішньобудинковій системі опалення.

Будинки на вул. Зелена, 253, 253г не отримують опалення з технічних причин.

Будинок на вул. П.Мирного, 43 не отримує опалення через відсутність акту готовності будинку до зими.

У Франківському районі із 413 будинків опалення отримують усі 413 споживачів.

У Шевченківському районі із 346 будинків опалення подається до усіх 346 споживачів.

Як повідомили у ЛКП «Залізничнетеплоенерго», у Залізничному районі опалення відновлено до усіх споживачів підприємства – це 525 будинків. Однак є кілька будинків ЖБК, ОСББ, які тимчасово відмовилися приймати тепло.

«Ми забезпечуємо подачу опалення до будинку. Натомість мешканці будинку можуть самі приймати рішення чи приймати тепло. Тому, якщо у якомусь будинку тепла немає, то мешканці, в першу чергу, повинні звернутися до балансоутримувача і з’ясувати причину відсутності. Також, якщо в одній кімнаті батарея гріє, а в іншій ні – теж потрібно звертатися до балансоутримувача, адже тепло до будинку подається, а є проблеми у внутрішньобудинковій системі», - пояснюють тепловики.

Нагадаємо, згідно з розпорядженням міського голови Львова, з 3 жовтня розпочався опалювальний сезон для бюджетних установ, а з 10 жовтня розпочався опалювальний сезон для населення та інших споживачів.

В опалювальному сезоні 2017-2018 року ЛМКП «Львівтеплоенерго» подаватиме опалення до 1624 житлових будинки, 197 освітніх закладів (школи, садочки) та 51 медичного закладу (лікарні, поліклініки). ЛКП «Залізничнетеплоенерго» подаватиме опалення до 525 житлових будинки, 42 закладів освіти (школи і садочки) і 6 медичних установ.